На 101-му році життя у Росії померла невістка білогвардійського адмірала Наталія Кравченко.

Останні роки дружина розстріляного в 1938 році сина Олександра Колчака мешкала у своєму родинному будинку в селищі Ніколіна Гора Московської області.

Її чоловік Володимир, як з'ясували пізніше історики, був не рідною дитиною лідера Білої Гвардії, а пасинком. До смертної кари його засудили після звинувачення у шпигунстві.

Колчак-старший тривалий час працював в сфері полярних досліджень та океанографії.

Популярні новини зараз

Франківськ знову "почервоніє", Марцінків назвав дату: "Закриємо все!"

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

В окремий період його навіть призначили Верховним Правителем Росії, щоправда тимчасовим. Нащадок козацького бузького війська Лук'яна Колчака і османського воєначальника Ільяша Колчака-паші брав участь в експедиціях експедицій 1900—1903 років. Згодом отримав нагороду Імператорського Російського географічного товариства – Велику Костянтинівську медаль.

Брав участь у Російсько-японській, Першій світовій і Громадянській війні, очолював Білий рух у Сибіру, на підтримку місцевого селянства в основному завжди і спирався.

Дотримувався консервативної економічної політики. За офіційною версією його розстріляли на березі річки Ушаковки, тіло скинули в ополонку, за неофіційною – убили пострілом з револьвера у потилицю, а до цього застосовували тортури.

Дивіться: Олександр Колчак, фотоальбом

Як повідомляв портал "Знай.ua", помер легендарний український вчений.