Науковий світ знову сколихнула інформація про те, що планета-вбивця Нібіру дала про себе знати і незабаром може реально наблизитися до нашої Землі і винищити на ній все живе.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Експерти запевняють, що вже є ряд доказів, які б свідчили про те, що Нібіру має намір повернутися.

Як стало відомо, в різних точках земної кулі одночасно відбулися досить дивні явища, які місцеві жителі прийняли за зловісні знамення.

Мешканці острова Ява розповіли про таємниче світіння і переконані - планета Нібіру зовсім близько. Місцеві жителі тепер посилено моляться, щоб їх минула смертельна доля і планета-вбивця більше себе ніяк не виявила.

Подібні зловісні провісники також бачили жителі Центральної Африки і країн Південної Америки і навіть моряки судна, що дрейфував по водах Біскайської затоки. Експерти радять не спостерігати за такими небезпечними явищами, так як вони вкрай негативно позначаються на зорі людини. Зараз вчені впритул вивчають інцидент, свідками якого стали жителі о. Ява.

Популярні новини зараз

На Миколаївщині кандидата в депутати України знайшли мертвим

У справі про вбивство Комарова стався несподіваний поворот: копи "прикривають" душогуба

Пророцтво Ванги про кінець світу збулося, невблаганна Нібіру за хвилину окупувала Росію: фотофакт

Росія пішла в атаку з повітря, Фінляндія готує відповідь: почалася війна?

Показати ще

Разом з тим варто відзначити, що давні релігійні писання передбачили сумний результат нашої планети. Поява смертоносної Планети Ікс і апокаліпсис описаний у багатьох священних текстах.

Так, про швидкий кінець світу говорять всі відомі послання з далеких часів. Зокрема у Корані написано, що поява швидкого транспорту розпочне еру прискореного часу, коли людина втратить відчуття та розуміння часових поясів.

Варто відзнаити, що давні релігійні писання передбачили сумний результат нашої планети. Поява смертоносної Планети Ікс і апокаліпсис описаний у багатьох священних текстах.

Як не дивно, про кінець світу сповіщає практично все, аж до появи транспорту, так як в Корані написано, що поява швидкохідного транспорту ознаменує собою прискорення часу, зменшення терміну, відпущеного людям для життя.

Зростання злочинності, вбивств, також свідчить про прихід Киямата – Судного дня за версією мусульман. Олігархи, вимирання чоловіків, поширення невігластва – це ще кілька прикладів того, що армагеддон вже не за горами.

Ще одну ознаку – схід сонця на заході, і захід його також на заході, причому вже через півдня. Вчені вже зрозуміли, що в священній книзі мусульман західним сонцем назвали планету Нібіру, про існування якої також ходять суперечки.

Нібіру - невідома планета в Сонячній системі. Планета Х за Сонцем

Нагадаємо, очевидці зафільмували машину інопланетян.

Як повідомляв "Знай.ua", інопланетяни зроблять землян своїми рабами.

Також "Знай.ua" писав, що Ісаак Ньютон вирахував дату апокаліпсису, але не все так просто.