Посольство РФ у Сполучених Штатах Америки відреагувало на акцію українських націоналістів з організацій С14, "Правий сектор", "Традиція і порядок", які цими вихідними влаштували погром в будівлі Російського центру культури і науки в Києві.

Дипломати з цього приводу написали заяву, яку, 19 лютого, оприлюднили в соцмережах.

У заяві йдеться що представники С14 нібито увірвалися в будівлю Російського культурного центру в Києві, у той час, як там знаходилося "близько 50 дітей і стільки ж дорослих".

"Фашистських молодчиків розгромили виставку пам'яті співака Ф.Шаляпіна, розмалювали стіни екстремістськими написами, ображали російських дипломатів, осквернили державний прапор Росії", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль розповіла, чому відмовилася від концертів у Росії: "Хотілося б, щоб залишалися у своїй країні"

Донька Тоні Матвієнко пішла стопами мами: за це її покохав Мірзоян

Віктор Павлік в обнімку зі спокусливою білявкою подражнив дружину після пологів: "Красунчики"

На полиці - 9.27 грн, на касі - ціна в квадраті: відомий супермаркет продає один пакет за ціною двох

Показати ще

Крім того дипломати зазначили, що українські націоналісти могли послідувати прикладу США.

"Сьогоднішній злочин - далеко не перший випадок нападу радикалів на російські дипломатичні установи в Україні. Вони тривають вже кілька років. Належної оцінки і засудження від американської влади ми не почули досі. Не виключено, що надихаються подібні дії прикладом, який Вашингтон і подає , - захопленнями російської дипвласності ", - додали представники російського посольства.

Посли упевнені, що українці цією акцією показали відношення до слів президента України Петра Порошенка на Мюнхенській конференції про "заборону російського прапора".

За словами російських дипломатів, "радикальний націоналізм в Україні" зведений в ранг державної політики ", а "київська влада активно насаджує образ зовнішнього ворога в особі Росії ".

З цього приводу Росія звернулась до ОБСЄ з проханням відреагувати на подібні дії. І від Вашингтону у свою чергу чекають припинення "підтримки печерного націоналізму" і не лише в Україні, а й інших європейських державах.

Як повідомляв портал "Знай.ua", крім Російського центру культури та науки активісти атакували ще й Сбербанк на Подолі у Києві.