У польській столиці Варшаві в День Незалежності проходить марш націоналістів, на який приїхали ультраправі з різних країн ЄС.

Як пише TVN Warszawa.tvn24.pl, Марш націоналістів організували Національно-радикальний табір, Національний рух і Загальнопольська молодь - радикальними групами, які простежують своє коріння до антисемітських груп, що діяли до Другої світової війни. Захід проходить під гаслом - "Ми хочемо Бога" - цитата зі старої польської пісні.

Учасники маршу скандували "Бог, честь і батьківщина", "Польська промисловість в польських руках", "Наш шлях - націоналізм" та інші.

На противагу на вулиці вийшли антифашисти. Антифашистський марш проходить під гаслом "За вашу і нашу свободу". "Ми виступаємо проти націоналізму, фашизму і ненависті".

Популярні новини зараз

Екзит-пол парламентських виборів 2019: як проголосувала Україна

Несподівано помер президент Туркменістану: подробиці

Кошовий з "Квартал 95" підняв українцям настрій просто на дільниці: "Я в тренді"

Колишній Лорак Мурат знайшов собі нову кралечку: пекуча брюнетка

Показати ще

На вулиці Мельникова вже відбулися зіткнення. Бійку зупинили групи поліцейських, яких на заході дуже багато. За попередніми даними, копи затримали понад 20 осіб.

Польща в День Незалежності.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що посол України в Польщі Андрій Дещиця вказав Варшаві, як слід поводитися з нашою державою. Україна має своє бачення історичного минулого і Польща повинна з цим рахуватися.

Дещиця висловив переконання, що Україні і Польщі для обговорення складних моментів відносин потрібно застосувати всі інструменти, які є в двосторонніх відносинах.