Польща передала Відню підозрюваного у злочинах на Донбасі Бенджаміна Фішера.

Про це повідомив прес-секретар люблінського окружного суду, - передає видання Austria Presse Agentur .

У понеділок, 29 травня, близько опівдні в рамках обміну полоненими, польська сторона передала Австрії їх громадянина, якого затримали на КПП "Дорогуськ-Ягодин". Фішер намагався повернутися до України.

За словами австрійських прокурорів, Бенджамін Фішер воював на боці українських сил. Його підозрюють у військових злочинах, зокрема у вбивстві та катуванні полонених бійців АТО та мирних мешканців, а також у вживанні наркотиків.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українська сторона готова обміняти дві сотні полонених, яких утримують проросійські терористи на Донбасі. Проте Росія гальмує цей процес.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам з травня додадуть 1038 гривень ТЦК готують новий "фільтр": хто перший у списку на мобілізацію Витрати на комуналку зростуть з травня: яка послуга подорожчає Пенсії зростуть залежно від стажу: кому ПФУ нарахує бонуси
Показати ще