Хорватський генерал Слободан Пральяк, який випив рюмку отрути під час трибуналу у Гаазі, помер.

Після оголошення вироку звинувачуваний у військових злочинах дістав стакан з невідомою речовиною та випив її, заявивши, що то була отрута. Засідання зупинили, а Пральяка госпіталізували. Медики отримали хорвата у критичному стані. Через деякий час він помер.

У Гаазі розглядали скаргу Пральяка на вирок суду, який винесли ще у 2013 році. Як покарання за військові злочини йому призначили 20 років, однак сьогодні Міжнародний трибунал залишив той вирок в силі, що й змусило обвинувачуваного прийняти отруту.

Пральяк був генералом армії невизнаної Хорватської республіки Герцег-Босна, яка існувала з 1991 по 1994 роки. У 2013 році його та ще шістьох хорватських політиків засудили до 20 років за військові злочини під час хорватсько-боснійської війни.

В обвинувальному висновку Пральяка стверджується, що він в якості старшого військового чиновника прямо і побічно командував збройними силами, які вчинили масові військові злочини проти боснійського мусульманського населення приблизно в 30 муніципалітетах Боснії і Герцеговини.

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати
Показати ще

Відео, на якому Пральяк прийняв отруту

Як повідомляв портал "Знай.ua", адвокат Пральяка також підтвердив, що він випив отруту.