У Москві помер письменник Едуард Успенський, автор "Канікул в Простоквашино", "Крокодила Гени" і багатьох інших творів

Трагічну новину опублікували відразу декілька каналів з Telegram, серед них і Telegram-канал Mash.

"Письменник помер сьогодні пізно ввечері в своєму будинку в Новій Москві. Поруч з ним була його дружина", - сказано в повідомленні.

Як повідомляли російські ЗМІ,  на початку серпня Успенський повернувся після лікування з Німеччини в Росію. А 9 серпня письменник знепритомнів у своєму заміському будинку в Новій Москві. Дружина Олена викликала швидку допомогу. Лікарі приїхали вчасно: письменника вдалося привести до тями. При цьому в лікарні він залишатися не захотів, тому що про свій поганий стан знав давно.

Останні роки письменник хворів на рак і був дуже слабкий. Минулого тижня стало відомо, що ситуація зі здоров'ям стала ще складнішою. Про це заявляв його агент і юрист Костянтин Леонтьєв.Едуард Успенський - радянський і російський письменник, драматург і сценарист, автор дитячих книг, телеведучий. Серед популярних персонажів, придуманих ним - Крокодил Гена і Чебурашка, кіт Матроскін, Дядя Федір, листоноша Пєчкін, пес Шарік, брати Колобки, Гарантійні чоловічки.Перша книга Успенського про Дядю Федора "Дядя Федір, пес і кіт" була опублікована в 1974 році.

Едуард Успенський є одним з творців передач "На добраніч, малюки!", "АБВГДейка", "Радіоняня", а також програми про авторську пісню "В нашу гавань заходили кораблі", яка в 2000 році була відзначена премією ТЕФІ.

Нагадаємо, у вівторок, сьогодні, 14 серпня, у США у віці 64 років помер легендарний американський рестлер і актор Джим Нейдхарт.

Як повідомляв портал "Знай.ua",  в Росії від онкологічного захворювання помер чемпіон клубу "Що? Де? Коли?" Михайло Басс

Також "Знай.ua" писав, на 86-му році життя помер британський письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури Відіадхар Сураджпрасад Найпол.