Помер російський режисер Станіслав Говорухін. Про це повідомив спікер нижньої палати парламенту РФ В'ячеслав Володін.

Знаменитості не стало на 83 році життя.

Вчора, 13 червня багато російських ЗМІ вже писали про те, що Говорухін помер. Однак, пізніше пішли спростування новини. Ніхто з близьких режисера не підтверджував факт смерті Говорухіна.

Станіслав Говорухін поставив картини "Місце зустрічі змінити не можна", "Вертикаль", "Ворошиловський стрілок", був автором сценаріїв до фільмів "Російський бунт", "У червні 41-го" і т. д.

Популярні новини зараз
Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого Німеччина вводить суворі обмеження: як це вплине на українців
Показати ще

Станіслав Говорухін є почесним членом Російської академії мистецтв (РАХ) . Більше двадцяти років, з середини 1990-х років, режисер захоплюється живописом. Починав він з олівцевих начерків, зроблених на незліченних кіно-засіданнях. Потім від малюнків перейшов до пейзажів, написаних олією. Його улюблений жанр - ліричний пейзаж у традиціях російської живописної школи. Персональні виставки його живописних робіт пройшли в 1998 році в Будинку кіно, в 2006 році - в Музейно-виставковому комплексі Російської академії мистецтв "Галерея мистецтв Зураба Церетелі" на Пречистенці, в лютому 2011 року - в Києві. У 2001 році в залі РАХ пройшла виставка живопису художника "Парламентські канікули", в 2006 році - виставка, приурочена до його сімдесятиріччя, у 2011 році - присвячена сімдесятип'ятилітньому ювілею художника.

Як раніше сообщалм портал "Знай.ua", у п'ятницю, 8 червня, в Одесі провели в останню путь велику режиссерку і сценаристку Кіру Муратову. Офіційної церемонії прощання не було. Сім'я та близькі друзі сказали останні слова, а потім вона була кремована на Таїровському кладовищі.

Нагадаємо, 9 червня, в суботу, незадовго до свого 90-річчя, з життя пішла народна артистка України, балетмейстер Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Клара Федорівна Балог.

Завдяки Кларі Балог, професійна сцена збагатилася народними танцями, зібраними і записаними нею в різних районах Закарпаття. Була нагороджена орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня та іншими державними нагородами України.