Померла унікальна горила, що була розумнішою за багатьох людей

поділитись
Тварина була єдиним серед представників свого виду, у якої були подібні показники

У четвер, 21 червня, в зоопарку Сан-Франциско траур: померла знаменита горила Коко - єдина представниця свого виду, що освоїла мову жестів.

Про це повідомляє видання The Daily Mail, посилаючись на Фонд підтримки горил.

"Фонд продовжить з повагою нести спадщину Коко і просувати нашу місію разом з іншими проектами, в тому числі щодо збереження на острові Мауї притулку для мавп", - повідомили представники організації.

Коко народилася в 1971 році. Вона змогла освоїти мовою жестів, і допоміг їй в цьому фахівець Стенфордського університету Франсін Паттерсон. Всього Коко вивчила понад тисячу слів на мові жестів і могла розуміти на слух близько двох тисяч слів англійською мовою.

IQ горили дорівнював 95, а це стандартне значення для середньостатистичної дорослої людини. З 1984 року Коко займалася вихованням кошенят. Більшу частину життя вона провела в зоопарку Сан-Франциско.


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що на півдні Китаю відбитки кінцівок живої істоти виявили археологи. Припускається, що вони залишені близько півмільярда років тому. Два ряду чітких слідів виявила команда археологів з Китаю, знахідка детально описана в журналі Science Advances.

За оцінкою дослідників, відбитками приблизно 546 мільйонів років, вони відносяться до Эдиакарскому періоду. Таким чином, це найдавніші відбитки двусторонньосимметричної тварини, відомі науці.

Знайдені відбитки залишені в скам'янілостях, які виникли в природному регіоні Три ущелини " на річці Янцзи, як вважається, 551-541 млн років тому.

Вчені поки що не розуміють, чи тварина двонога або ж кінцівок у неї було більше. Але, ймовірно, вона володіла двосторонньою симетрією. Двусторонньосимметричні тварини - найрізноманітніша категорія тварин на Землі. Вони характеризуються парними придатками або кінцівками і віссю симетрії.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Сан-Франциско, горила, Коко
Державний секретар Майк Помпео розповів деталі майбутньої зустрічі
0
0
13:27 21.07.2018
Адміністрації президентів вже розпочали переговори про зустріч восени
0
0
12:42 21.07.2018
Піклуватись про захищений інтим почали ще з найдавніших часів
0
0
12:06 21.07.2018
На кордоні знову розпочалися бойові дії
0
0
09:33 21.07.2018