Скандально відомий в Україні російський дизайнер Артемій Лебедєв розповів, як під час однієї з недавніх подорожей його принизив українець.

У своєму блозі він повідомив, що група мандрівників прилетіла в село Лата на острові Нендо, що є частиною групи островів Санта-Круз в державі Соломонові Острови.

"Це така ж*па, що навіть на картах Гугла і досі невідмічена. І там є аеропорт - просто смуга сільської землі і навіть термінал, схожий на автобусну зупинку. Можна через нього вийти на дорогу, а можна навколо обійти - паркану все одно немає. І ось там на ЗПС стоять два білих хлопці в помаранчевих жилетах з теодолітами. Вони здивувалися не менше ніж місцеві жителі", - розповів він.

За словами Лебедєва, один з цих хлопців був з Києва. У Лате вони займалися модернізацією аеропорту.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

"Я підходжу до нього потім і вітаюся:

- Здрастуйте!

Він мовчки киває головою.

- А що у вас тут в місті є цікаве подивитися? Який нічний клуб найкращий? - питаю просто для знайомства, оскільки на всьому острові 600 осіб живе.

- I do not think there's much to see here (Я не думаю, що тут є на що подивитися. - Ред.), - відповідає киянин", - процитував діалог російський дизайнер.

Він підкреслив, що киянин ані слова не відповів російською, хоча прекрасно розумів розмову.

"Так ні слова російською і не сказав. Хоча прекрасно зрозумів. Працювати в Океанії, щоб спекотного літнього дня при нагоді послати м*скаля нах*й - це вища проба снобізму", - обурився Лебедєв.

Нагадуємо, в березні 2017 року Лебедєв після поїздки в "ДНР", став персоною нон грата в Україні, за що нецензурно вилаяв Службу безпеки України.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що відомий український волонтер Мирослав Гай застеріг українців від поїздок до Росії та Білорусі найближчим часом.

Йдеться, зокрема, і про Чемпіонат світу з футболу-2018, пише він на своїй сторінці в Facebook.

"У нас йде війна, кожен день росіяни вбивають кількох українських солдат і ще десяток ранять. Але справа не в цьому. Справа в тому, що ми їх теж вбиваємо. І набагато більше", - пояснює він свої побоювання.

За його словами, на кожного загиблого українського солдата, доводиться кілька російських.

"Про це не говорить російська пропаганда, як вона мовчить про багато сотень втрат у Сирії, але про які вже знає весь світ. Зате пропаганда продовжує нагнітати ненависть до українців, американців, євреїв, європейців. І все це підкріплюється трунами, які йдуть з України в РФ", - підкреслив Гай.