Дівчат підліткового віку і старше нещодавно охопила справжня манія – виставляють на продаж власну цноту і вважають це цілком нормальним явищем. Причини називають досить різні: комусь набридло чекати того "принца на коні", а розважитися кортить, а в когось – банальне бажання підзаробити грошенят.

Перевершили всіх двоє студенток із Нідерландів, 18-річна Лола і 20-річна Моніка. Але більшість їх знайомих звернули увагу на цікаву деталь: у порівнянні з іншими вони явно продешевили.

Перша ставка зазначена у 20 тисяч євро, тоді як нещодавно жінка із Лондона свій "лот" (якщо можна це так назвати) хотіла продати за 100 тисяч євро, а потім і взагалі запросила кілька мільйонів.

Популярні новини зараз

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Показати ще

Коли у дівчат поцікавилися, чому ж прийняли таке рішення, ті запевнили: більшості зазвичай потрібні гроші на оплату навчання та погашення боргів, але у них просто з'явилося банальне бажання чинити так, як вважають за потрібне. Такий собі максималізм, доволі із запізненням і претензіями на самостійність.

"Мені подобається, що ми живемо в час, коли кожен має право розпоряджатися своїм тілом так, як йому завгодно. Для мене важливо відчувати, що саме я керую собою", - зізнавалася Моніка.

"Як багато дівчат залишаються з людиною, з якою у них був перший секс? Мало! Тому я краще зроблю так, і не тільки заради вигоди, а й щоб моє серце ніхто не міг поранити", - додала Лола.

Відомо, що для першої зустрічі потенційний покупець повинен прилетіти до Німеччини і внести завдаток у 10%.

Дивіться: румунка виставила на торги свою цноту, аби допомогти родині

Як повідомляв портал "Знай.ua", дівчина із Лондона продає власну цноту на аукціоні.