Як передає replyua.net, Франція, Іспанія та Італія в ході обговорення в рамках енергетичного саміту досягли консенсусу щодо диверсифікації енергоносіїв.

Підсумком їх обговорення стало рішення щодо збільшення поставок американського скрапленого газу з США, з метою зниження енергозалежності від країни - агресора Росії.

Крім того, керівництво вказаних країн заявило, що потрібно будувати інфраструктуру, яка дасть їм можливість імпортувати, зберігати і транспортувати природний газ, в тому числі і через нові газопроводи.

У Португалії прагнуть зберігати велику кількість природного газу з США в підземних сховищах в одному з портів Атлантики, а також відправляти його по трубопроводу через Іспанію до Франції. Дана стратегія допоможе зменшити залежність Європи від російського блакитного палива. а американський уряд в свою чергу прагне до зростання експорту енергоносіїв.

Однак, варто уточнити, що всі три вищезгадані держави в майбутньому планують замінити вугілля відновлюваними джерелами енергії, тобто зовсім відмовитися від газу.

Нагадаємо, що у середу, 25 липня, відбулася позачергова нарада в Кабінеті Міністрів України, під час якої народні депутати обговорили побоювання щодо майбутнього опалювального сезону.

Як повідомляв Знай.ua, кияни ризикують залишитись без води, доки не заплатять чужих боргів.

Також Знай.ua писав про те, що напередодні українським урядом були оголошені нові тарифи на світло і тепло, вони скоро вступлять в силу.