За добу до відкриття прямої лінії із президентом РФ Володимиром Путіним росіяни почали активно знімати відеозвернення і публікувати їх у мережі.Вони досі сподіваються, що "Кремль почує" і допоможе їм вирішити найгостріші та нагальні проблеми.

Звернення рязанських рятувальників

У своєму відеозверненні до президента, рязанські рятувальники розповідають про складнощі, з якими зіткнулися в своїй роботі: їм не повністю виплачують заробітну плату, а незабаром аварійно-рятувальну службу Рязанської області планують ліквідувати, залишивши людей без роботи.

Дивіться: Відеозвернення рязанських рятувальників до президента РФ Володимира Путіна

Популярні новини зараз

Помер легенда гурту "Сплін" Олег Еміров: збулося страшне пророцтво

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще

Звернення батьків дітей-інвалідів

Батьки дітей-інвалідів звернулися з проханням побудувати медичний реабілітаційний центр, оскільки людям доводиться витрачати шалені гроші на лікування дітей в інших регіонах. Незаможні сім'ї змушені здавати своїх дітей в спецустанови, - розповіла автор відеоролика.

Дивіться: Звернення до президента Путіна батьків дітей-інвалідів

Звернення жителів села Малево

Жителі села Малево Спаського району просять зробити нормальну дорогу до поселення, яке на сьогоднішній день фактично відрізано від засобів продовольчого забезпечення, служб порятунку і швидкої допомоги.

Дивіться: Звернення жителів рязанської села Малево до Путіна

Жителі Сонячного також записали звернення до Путіна і вийшли на мітинг за нові школи і садочки

Дивіться: мітинг у Сонячному перед прямою лінією із Путіним

Дивіться: Пряма лінія з Володимиром Путіним - 2018

Як повідоляв портал "Знай.ua", у Москві почалася пряма трансляція Володимира Путіна. Це вже 16-й раз за буде відповідати на питання громадян. Як відомо, 11 попередніх він провів на посаді президента, ще 4 - як глава уряду.Цього року надійшло понад 1,8 млн питань.