У Росії в Тюменській області чоловік пішов ловити рибу, а натрапив на людські черепи.

"Ось і прийшли на риболовлю. Тебе як звати? Серьога?" - коментує автор відео, який знаходиться за кадром. Всього бачимо близько десяти черепів та інші кістки. Разом з тим, в місцевій міській адміністрації знайшлися з відповіддю: це просто розмило краї старого кладовища, яке розташоване поруч із селищем Бронніково.

Оскільки в тому, що трапилося, винна повінь, то нічого страшного в цьому чиновники не бачать: в минулому році вони перепоховали кількох людей, а в цьому ось знову, мабуть, доведеться. Працівники адміністрації навіть примудрилися перевести стрілки на місцевих мешканців, які ховають людей в цих місцях, адже "через років 10 вода змиє і ці могили". Можна подумати, місця для поховань вибираються хаотично, і ніхто не видає на це дозволів. Втім, це вже інша історія.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в альпійських снігах почали знаходити давно зниклих людей.

Популярні новини зараз
Росіянам показали "ікону спецназу" яка мироточить від одного дотику Валерій Жидков з "Квартал 95" показав, як Коля Сєрга несе службу в лавах ЗСУ: "Зустрів солдатика" Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя Співачка Тоня Матвієнко розплакалася під час інтерв'ю через Арсена Мірзояна: "Краще б ти не приїжджав"
Показати ще