Відомий співак Елтон Джон разом із британським принцом Гаррі вирішили об'єднатися заради боротьби зі СНІДом. Про це вони заявили під час 22-ї Міжнародної конференції з проблеми вірусу імунодефіциту.

Коаліція проти хвороби

Вони заснували спільну стратегію MenStar Coalition, аби допомогти у подоланні поширення смертельних інфекцій та врятувати життя мільйонам людей.

Кампанія стосується розширення досліджень і лікування ВІЛ-інфекції серед чоловіків з метою остаточного припинення епідемії СНІДу до 2030 року. Одним з основних завдань називають спонукання чоловіків регулярно здавати аналізи на СНІД і проходити лікування в разі потреби.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Багато українців будуть змушені викреслити молоко зі свого раціону: зростання на 25% не межа путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться"
Показати ще

"Якщо ми хочемо виграти боротьбу зі СНІДом, ми повинні зробити все необхідне, щоб і чоловіки стали частиною вирішення проблеми. Настав час для створення глобальної коаліції, яка навчить чоловіків захищати не тільки себе, своїх дружин, дівчат, сестер і доньок, а й також братів і синів",– прокоментував Елтон Джон.

На думку принца Гаррі, більшість людей ігнорують страшні наслідки і не приділяють належної уваги лікуванню ВІЛ. Переймається він цим не дарма – мати, принцеса Діана також опікувалася боротьбою зі СНІДом. Завдяки їй у 1987 році з'явилось перше ВІЛ/СНІД відділення в лікарні у Великобританії.

Боротьба зі СНІДом у світі

Зараз у світі з ВІЛ-інфекцією живе близько 37 мільйонів людей, серед яких 19,5 мільйонів отримують антиретровірусне лікування. У 2017 році майже 21 мільйон людей, яким діагностували ВІЛ, тепер отримують лікування.

ВІЛ-інфіковані: статистика в Україні

Епідемія ВІЛ-інфекції в Європейському регіоні продовжує поширюватися надзвичайно швидко. У першу чергу це стосується країн на сході Регіону, на які припадає майже 80% з 160 000 нових випадків зараження.

Якщо така тенденція продовжиться, то ми не зможемо виконати передбачене Цілями сталого розвитку завдання покласти кінець епідемії ВІЛ-інфекції до 2030 року.

Дивіться: Елтон Джон та принц Гаррі оголосили війну СНІДу

Нагадаємо, держсекретар США Майк Помпео в подарунок лідеру КНДР Кім Чен Ину привіз диск британського співака Елтона Джона з піснею Rocket Man ("Людина-ракета"). Як повідомляв Знай.ua, Елтон Джон поділився своїми враженнями від Києва. Також Знай.ua писав, Вікторія Бекхем спробувала спокусити Елтона Джона.