Російський і американський інвестор Слава Рабінович вважає, що на сьогоднішній день оголошений новий проект збагачення самого Путіна і членів його "злочинної групи".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це він написав у Facebook.
Виявляється, пріоритетом розвитку Росії в XXI столітті, згідно Путіну, стане розвиток Далекого Сходу. Тому що європейську частину Росії вже розвинули так, що далі нікуди. Особливо при Путіні.
Справа в тому, що Путіну і його дружкам не вистачає звичайного "рутинного" розпилу російського бюджету. З постійністю вічного двигуна, спорудженого для них платниками податків. Періодично їм потрібен реальний мега-розпил.
В якості прикладу він навів часи Сердюкова: в ті роки в якості міністра оборони, і коли рубль ще був менше 30 руб за дол, була прийнята програма переозброєння російської армії вартістю 20 трлн руб. Тобто Путін, за допомогою Сердюкова, Чемезова і Ко, тоді вирішив спиляти собі в кишеню близько одного трлн дол.
Так, зараз "всі ці чудові люди готують нас до крадіжки XXI століття": освоєння нашого бюджету на Далекому Сході. Освоювати будуть вони ж: Путін, Ротенберг і Ко.
Крім того, чоловік заявив, що "розвиток" Далекого Сходу Путіним та його ОЗУ звучить цинічним навіть у теорії.
Після півтора десятиліття високих цін на нафту і путінського правління, в Росії як і раніше немає ніяких двох міст, які були б з'єднані високошвидкісний автомагістраллю.
У Росії розвалені охорона здоров'я та освіта. Понад 20 млн осіб живуть за межею бідності навіть за офіційною статистикою. І ще стільки ж не заробляють прожиткового мінімуму на свою родину, навіть працюючи на кількох роботах.
Газпром, найбільша в світі компанія з видобутку і продажу природного газу, контрольована державою, не забезпечила магістральної газифікацією мало не половину країни.
Промова Путіна про все це, з Далеким Сходом, є нічим іншим, як оголошенням нового проекту збагачення самого Путіна і членів його ОЗУ.
Нагадаємо, у порівнянні з минулим роком, Україна скотилася на 9 позицій. Рейтинг найщасливіших країн щорічно складає Мережа Організації Об'єднаних Націй з питань сталого розвитку. Експерти оцінюють такі фактори життя в кожній країні: ВВП на душу населення, кількість здорових років очікуваної тривалості життя, соціальна підтримка (може на неї розраховувати в разі проблем), довіра (рівень сприйняття корупції в уряді та бізнесі), свобода у прийнятті життєвих рішень і благонадійність.
Дивіться сюжет про Путіна
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українці викрили найбільш корупційні професії.