Маскувати потужний наступ під військові навчання – вже звична для Кремля тактика. Не так давно Міністерство освіти Красноярського краю вирішило повторити "кримський сценарій" знову,направивши так звані методичні рекомендації з навчального процесу у воєнний час.

Цей документ тримали в таємниці, аж поки він випадково не потрапив у руки Андрію Мальгіну:

"Міністерство освіти Красноярського краю направляє на Вашу адресу методичні рекомендації щодо організації навчального процесу та переказ освітніх установ Красноярського краю на умови воєнного часу", - значиться у тексті.

Першим відреагував на його появу незалежний російський журналіст Саша Сотник, який відомий своєю антипутінською політикою:

Популярні новини зараз

Копають лопатами, кирками і руками: найбіднішу країну світу наповнила лихоманка

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Показати ще

"Вони реально готуються воювати? Слів цензурних не вистачає ...", - прокоментував він.

Відомо, що Росія останні кілька місяців зробила ставку на зростання обсягів виробництва військової продукції – всі підприємства працюють в оперативному режимі і виконують значно більше замовлень, аніж раніше. Чи пов'язані такі розпорядження із зміною тактики Кремля та посиленням озброєння, поки що невідомо.

Дивіться: Москвичі: "потрібні зміни, але нічого вже не вдієш" (Саша Сотник, соцопитування)

Як повідомляв портал "Знай.ua", журналіст розкрив таємний план "Б" Путіна, яким той скористається одразу по закінченню виборів в РФ.