Володимир Путін опублікував декларацію про доходи. За 2017 рік він заробив 18 мільйонів 728 тисячі 268 рубля.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

У 2016 році в декларації Путін вказав дохід у 8 мільйонів 858 тисяч рублів. Це майже на 10 мільйонів менше ніж в 2017.

Також з декларації президента зникла земельна ділянка площею 1500 квадратних метрів.

Крім того свою ж декларацію показав і чинний прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.

Варто відзначити, що його декларація фактично нічим не змінюється від декларації за 2016 рік. Так можна відзначити, лише мікроскопічне зменшення доходів та неймовірно застрілі автомобілі, які перебувають у його власності.

У свою чергу прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков на відміну від Медведєва все ж збільшив свої статки. Відзначається, що дохід прес-секретаря зріс на майже 2 мільйони рублів. 

Крім того він змінив свій власний автомобіль на більш престижний та обзавівся особистим снігоболотоходом

Разом з тим варто додати, що власні декларації оприлюднили і топ чиновники путінської адміністрації.

Так, керівники адміністрації президента РФ Антон Вайно задекларував у декілька десятків разів більшу суму, аніж його безпосередній керівик.

 Варто відзначити, що заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко заявив, що президент Російської Федерації Володимир Путін і його оточення планує восени ввести російські війська в Україну. Приводом для цього стане захист російської мови і російськомовного населення України.

Він заявив, що СБУ зробить все можливе щоб не допустити кривавої акції.

За словами заступника голови СБУ, російські куратори планують організувати групи спортсменів-"тітушок" для побиття учасників заходів, організованих на захист російської мови.

Раніше стало відомо, що Росія готова застосувати проти України 3,5 тисячі танків і 11 тисяч БМП. Про це розповів Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов.

Разом з тим варто додати, що головний кандидат на посаду Державного секретаря Сполучених Штатів Майк Помпео підтримав ініціативу Білого дому надавати військову підтримку Україні, поставляючи летальну зброю.

Сенатор від Республіканської партії Роберт Портман запитав, чи підтримує Помпео надання Україні оборонного летального озброєння для захисту.

Сенатор, я підтримую", - сказав Помпео.

Також він заявив, що не визнає анексію Кримського півострова і боротиметься за те, щоб в Сполучені Штати не визнали її законність.

Декларації чиновників: Як збагатіли наші посадовці за минулий рік

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Аваков порахував путінських головорізів та їх озброєння на Донбасі.