У відповідь на санкції Сполучених Штатів РФ заявила про обмеження товарів з Америки. Разом із цим росіяни отримають "право" привласнювати продукцію та послуги американського ринку без згоди власника авторських прав.

Зі слів першого заступника голови комітету Держдуми з держбудівництва та законодавства РФ Михайла Ємельянова, такі ініціативи в Росії - це відповідь на санкції США, - пише "Преса України".

"Ми зможемо самі виробляти ту продукцію, якщо ми володіємо технологією, без згоди власника авторських прав", - заявив Ємельянов.

Саме так в Росії вирішили проблему із санкціями від США. Порушення інтелектуального права стосуватиметься товарних знаків, а також організацій, у капіталі яких прямо або побічно, в тому числі, через третіх осіб, беруть участь організації, що знаходяться під юрисдикцією США та інших іноземних держав.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники ДПС вже готова списати ваші гроші: кому готуватись до примусового стягнення
Показати ще

"Ми б'ємо під пах американцям, оскільки всі успіхи і, перш за все, домінування англо-саксонського, західного світу, забезпечується саме правом інтелектуальної власності, і ми наносимо удар по цьому праву", - оголосив Михайло Ємельянов.

До слова, в США вирішили ввести обмеження на постачання до Росії товарів і послуг американського походження. Тому Росія і вирішила ввести "відповідні заходи" на дії Америки.

"У цьому законопроекті йдеться про заборону або обмеження ввезення сільгосппродукції, сировини чи продовольства, країною походження якого є США або інші держави, що підтримують міри, які США прийняли щодо нашої країни. Йдеться про алкогольну та тютюнову продукції, йдеться про припинення або призупинення міжнародного співробітництва Російською Федерацією, російськими юридичними особами зі США і організаціями, які знаходяться під юрисдикцією США в атомній галузі, авіабудуванні, ракетно-рухової галузі; йдеться про лікарські засоби, йдеться про заборону участі в процедурі приватизації державного та муніципального майна; йдеться про заборону або обмеження допуску технологічного обладнання та програмного забезпечення", - заявив перший віце-спікер Держдуми Росії Іван Мельников.

Дивіться: чому українці купують підробки

Як повідомляв портал "Знай.ua", Сполучені Штати вводять штрафне мито більш, ніж на тисячу товарів із Піднебесної. Популярну продукцію обкладуть митом в 25%.