На аукціоні Silverwoods продадуть рідкісну книгу Гітлера під назвою Mein Kampf з його автографом.

Про це повідомляє ВВС.

Примірник у синій палітурці вперше опублікували у 1925 році. На передньому форзаці нацистський диктатор поставив автограф. Оскільки Гітлер намагався якомога рідше підписувати документи, то цей екземпляр вважається надзвичайно цінним.



Книгу планують продати щонайменше за одну тисячу фунтів.

За словами організатора торгів Джеймса Томпсона, мало хто захоче купити цю книгу, адже деякі люди "не торкнуться будь-якого предмета, пов'язаного з нацизмом". Проте, на думку експерта, книгу варто зберегти, не дивлячись на всі жахи того страшного періоду історії.

Популярні новини зараз
Повістку більше не принесуть: у липні звільнять від мобілізації ще три категорії чоловіків Без світла сиділи, тепер без води: в Україні запроваджують погодинні графіки водопостачання Банки встановили ліміти на зняття грошей Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати
Показати ще

Книга Mein Kampf ("Моя боротьба") розповідає про плани Гітлера та його політичну ідеологію.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", скандальна заступниця міністра внутрішніх справ Анастасія Дєєва торгує собою на аукціоні.