У Татарстані 23-річна модель Ксенія Нізамова знялась в фотосесії, позуючи в нижній білизні і будуарній прозорій сукні, через яку  добре видно всі принади дівчини. Фотозйомку провели в недіючому храмі для російського глянцю.

 Московські попи і слідчий комітет відразу звернули увагу на "аморальну" фотосесію. Про це повідомляють російські ЗМІ. Слідчі органи Татарстану вже почали дослідчу перевірку за даним фактом, заявивши, що в діях авторів зйомки можуть бути ознаки складу злочину, передбаченого ст. 148 КК РФ - порушення права на свободу совісті та віросповідань.

А в РПЦ заявили, що дівчину за цей вчинок покарають вищі сили.Редакція журналу, який проводив фотосесію, виступила з офіційною заявою. У ній говориться, що у редакції не було наміру образити релігійні почуття віруючих. Творці журналу попросили вибачення у тих, кого образила ця фотосесія.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська на виборах зробила те, на що не наважувалася жодна перша леді: на одній хвилі з українцями

Схудла Ані Лорак прикинулася дівчинкою-підлітком: "Вам точно 42?"

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

У соцмережі з приводу фотосесій почалися суперечки. Одні вважають дії моделі і фотографа в храмі, нехай і занедбаному, неприпустимими. Вони навіть вимагають закрити журнал.

Інші, навпаки, підтримують авторів фото та зауважують, що саме такий храм має ображати почуття віруючих, а не дівчина.

Як повідомляв портал "Знай.ua", знаменита опозиціонерка-феміністка Надія Толоконникова, засуджена у справі про танці Pussy Riot в Храмі Христа Спасителя в Москві, перетворилася на покірну дружину.