У Татарстані 23-річна модель Ксенія Нізамова знялась в фотосесії, позуючи в нижній білизні і будуарній прозорій сукні, через яку добре видно всі принади дівчини. Фотозйомку провели в недіючому храмі для російського глянцю.

Московські попи і слідчий комітет відразу звернули увагу на "аморальну" фотосесію. Про це повідомляють російські ЗМІ. Слідчі органи Татарстану вже почали дослідчу перевірку за даним фактом, заявивши, що в діях авторів зйомки можуть бути ознаки складу злочину, передбаченого ст. 148 КК РФ - порушення права на свободу совісті та віросповідань.

А в РПЦ заявили, що дівчину за цей вчинок покарають вищі сили.Редакція журналу, який проводив фотосесію, виступила з офіційною заявою. У ній говориться, що у редакції не було наміру образити релігійні почуття віруючих. Творці журналу попросили вибачення у тих, кого образила ця фотосесія.

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

У соцмережі з приводу фотосесій почалися суперечки. Одні вважають дії моделі і фотографа в храмі, нехай і занедбаному, неприпустимими. Вони навіть вимагають закрити журнал.

Інші, навпаки, підтримують авторів фото та зауважують, що саме такий храм має ображати почуття віруючих, а не дівчина.

Як повідомляв портал "Знай.ua", знаменита опозиціонерка-феміністка Надія Толоконникова, засуджена у справі про танці Pussy Riot в Храмі Христа Спасителя в Москві, перетворилася на покірну дружину.