Автобус з російськими журналістами обстріляний в Сирії невідомими особами, три людини отримали поранення. Про це повідомили в середу в Міноборони РФ.

"Ввечері, 11 квітня, автобус з російськими журналістами, що повертаються після підготовки сюжету про ситуацію в Східній Гуті, був обстріляний невідомими особами зі стрілецької зброї", – повідомили у відомстві.

Там уточнили, що кореспондент телеканалу НТВ Олексій Івлєв, оператор телеканалу "Росія 1" Михайло Віткін та оператор телеканалу "Зірка" Владислав Додонов отримали легкі поранення ніг.

"Усім журналістам лікарями російського Центру по примиренню на місці була негайно надана вся необхідна медична допомога. Загрози їх життю немає", – уточнили в Міноборони РФ.

Зараз постраждалих журналістів евакуюють в медичний госпіталь для проходження необхідного лікування.

Перше відео обстрілу російських журналістів у Сирії

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Росія публічно "благословила" масові вбивства у Сирії. Росія заблокувала американський проект резолюції щодо Сирії під час засідання Ради безпеки ООН.

Першими про "перетин червоної лінії" з боку Кремля заявила британська сторона. Авіакомпанії отримали попередження про можливі ракетні удари в Сирії протягом найближчих 72-х годин.

"Росія запам'ятає цей день. Росія віддала перевагу захисту монстра, а не життя сирійського народу", - прокоментувала представник США в ООН Ніккі Хейлі союз Путіна і Асада.

Крім того, глава Ради Безпеки, постійний представник Перу при ООН повідомив, що російський варіант набрав шість голосів "за" і сім голосів "проти", два члени Ради Безпеки утрималися від голосування.

Керівник делегації РФ при ООН Василь Небензя перед голосуванням процитував Леніна, заявивши, що російський проект резолюції відповідає принципу "краще менше, але краще". За його словами, той варіант, який пропонує Москва, нібито "відповідає вимогам щодо створення незалежного та неупередженого розслідування в Сирії".