Стало відомо, що на сьогоднішніх торгах російська нацвалюта торгувалася на рівні 64,72 рублів по відношенню до долара.

Американський долар вперше з початку квітня перевищив рівень 65 рублів, піднявшись до 65,047 рублів.

Як повідомляє Комерсант, до півторарічного максимуму, встановленого в квітні 2016 року, курс долара станом на сьогодні на 15:50 не дотягнув всього 1 копійку.

При цьому до 17:20 він трохи стабілізувався, опустившись до 64,72 рублів.

Курс євро в ході торгів до 17:20 досяг рівня 75 рублів, що на 1,4 рубля вище закриття попереднього дня.

Варто згадати, що минулого тижня група сенаторів США від Республіканської та Демократичної партій представила законопроект, покликаний, за їхніми словами, посилити тиск на Росію у відповідь на втручання Москви в американські вибори, її діяльність в Сирії і анексію Криму.

Законопроект ще має бути ухвалений Конгресом і схвалений президентом Дональдом Трампом.

Нові санкції спрямовані проти енергетичного сектора, імпорту урану з РФ, а також проти російських олігархів. Однак найбільшу увагу привернула запропонована заборона на покупку нового суверенного боргу Росії і посилення санкцій проти російських Ощадбанку, ВТБ, Газпромбанку, Россельхозбанка, Зовнішекономбанку, а також введення нових - проти Промзв’язокбанку.

Передбачається, що через нові санкцій курс російського рубля може впасти на 15% (до 73 руб. за долар), проте в той же час не виключено, що вони не стануть жорстким ударів по інвесторах в Росію.

Раніше сьогодні стало відомо, що акції Ощадбанку і ВТБ обвалилися на чутках про нові санкції.

Нагадаємо, як повідомляє Reuters, влада Китаю має намір ввести мита на товари з США на загальну суму $60 млрд. Відзначається, тарифи торкнуться 5,2 тис. американських товарів. Час введення мит буде залежати від дій Сполучених Штатів, уточнили в міністерстві торгівлі КНР.

Як повідомляв Знай.ua, Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс іноземної валюти на понеділок, 6 серпня. Так, українську валюту послабили до 27,09 за долар. Про це свідчать офіційні дані на сайті регулятора.

Також Знай.ua писав про те, що український юрист і блогер Михайло Шнайдер відомий своїми критичними публікаціями в соціальній мережі Facebook. Зокрема, блогер обґрунтовано критикує уряд і всю владну верхівку країни. Цього разу пост юриста торкнувся болючої соціальної теми – пенсій і зарплат, а точніше їх затримки, яка українців очікувала в липні.