Росія відкликала свою заявку з Європейської організації з ядерних досліджень, яку подала в 2013 році.

Росія відкликала свою заявку на членство з Європейської організації з ядерних досліджень (ЦЕРН). Це підтвердив представник організації Арно Масолье, передає Deutsche Welle.

При цьому Російська Федерація буде співпрацювати з ЦЕРН і збереже свій статус країни-спостерігача. До речі, в цьому статусі працюють також Сполучені Штати Америки, Японія та Індія.

Наголошується, що Росія подала запит на асоційоване членство в 2013 році. А тепер, чомусь передумала і відкликала свою заявку. При цьому, зараз Європейська організація з ядерних досліджень співпрацює з майже тисячею російських вчених.

За словами представника організації Арно Масолье, Росія при бажанні зможе в подальшому вступити в організацію.

Популярні новини зараз
ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" Астролог назвав точну дату закінчення війни – надії на 2024 рік були марними Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Оля Полякова дізналася, що вагітна після розлучення: як насправді з'явився Буряковський
Показати ще

Для довідки відзначимо, що ЦЕРН (CERN) – Європейська організація з ядерних досліджень – це найбільша у світі лабораторія фізики високих енергій. Також іноді перекладається як Європейський Центр ядерних досліджень.

ЦЕРН знаходиться на кордоні Швейцарії і Франції, поблизу Женеви. Територія складається з двох основних майданчиків і декількох більш дрібних. Великий комплекс будівель включає в себе робочі кабінети, лабораторії, виробничі приміщення, склади, зали для конференцій, житлові приміщення, їдальні. Пришвидшувальний комплекс розташований як на поверхні, так і під землею на великій глибині – до 100 метрів.

Дивіться відео про окультну сторону проекту CERN

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що український президент Петро Порошенко назвав головну амбіцію України. Наступна амбіція України на шляху до НАТО – отримання Плану дій щодо членства. Про це заявив президент України Петро Порошенко, вітаючи визнання Північноатлантичним альянсом прагнення до набуття Україною повноцінного членства в організації.

За словами гаранта, це є визнанням реального стану наших відносин з НАТО. Він додав, що саме про це йшла мова під час його останньої зустрічі з Генсеком Альянсу в Мюнхені, а також у нещодавній телефонній розмові з віце-президентом США.