В одному з московських аеропортів приземлився літак рейсом із Санкт-Петербурга, який під час польоту почав руйнуватися. На даний момент не повідомляється, якої марки був літак, і яка авіакомпанія здійснювала переліт. Також не повідомляється, в якому саме аеропорту стався інцидент. Про це повідомляє низка російських ЗМІ.

Після польотного огляду літака було виявлено руйнування і часткову відсутність панелі сполучення фюзеляжу з верхньою поверхнею лівої площини крила.

Зараз проводиться оцінка технічного стану повітряного судна.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"під Липецьком, Росія 14 квітня зазнав аварії легкомоторний літак, пілот і пасажир загинули.

Повідомляється, що легкомоторний літак здійснював несанкціонований політ. Пілот не зміг катапультуватися або зробити аварійну посадку. На борту літака пілот і пасажир загинули.

Інцидент стався в півтора кілометрах від населеного пункту Шаршки. На місце виїхали екстрені служби.

Нагадаємо, в середу, 11 квітня, впав військовий літак у провінції Бліда, недалеко від аеропорту міста Буфарик, Алжир. Повідомляється, що, щонайменше, загинули 200 людей.

За попередніми даними, в результаті падіння літака загинули понад 200 солдатів Національної народної армії, зараз точну кількість жертв встановлюється.

До того ж з'ясувалося, що розбився російський транспортний літак Іл-76 або Іл-78, обидві моделі перебувають на обліку флоту ВВС Алжиру.

Відзначимо, в Калінінградській області, Росія в акваторії Балтійського моря зазнав аварії військовий вертоліт під час навчально-тренувального польоту. Зв'язок з вертольотом КА-29, імовірно належав міністерству оборони Росії, зникла напередодні ввечері.

Повідомлялося, що під Белградом, Сербія в середу, 11 квітня зазнав аварії військово-навчальний літак. Обидва пілоти катапультувалися, один з них загинув, другий у важкому стані. Аварія сталася близько 9:50 ранку. Обом пілотам вдалося катапультуватися, проте один з них загинув. Другий у важкому стані госпіталізований.