У понеділок, 13 серпня, курс долара перевищив позначку в 68 рублів. Таке падіння російської валюти було востаннє 18 квітня 2016 року.

За даними на 10:15 мск, $1 коштував 68,27 руб. Вартість долара доходила до 68,66 руб., що на 94 коп. вище курсу на момент закриття торгів у п'ятницю.

У РФ на тлі заяви про нові санкції США, почався "чорний тиждень". При цьому курс євро на відкриття біржі виріс на 90 копійок і склав 78,15 руб. А минулого разу євро був вище 78 рублів 11 квітня.

10 серпня 2018 року курс долара перевищив позначку у 67 рублів. Наголошується, що це також стало рекордом, адже в останній раз таке спостерігалося на Мосбиржі в серпні 2016 року.

Популярні новини зараз

Відкинута Юля "Зайка" спробує повернути в свої сіті "Холостяка" Заливако: "Я люблю тебе"

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Показати ще

Рубль почав своє стрімке падіння з 8 серпня на тлі заяв про нові санкції США. Тоді курс долара до рубля досяг максимуму з квітня і перевищив на піці 65 рублів. У Банку Росії відзначають, що падіння курсу рубля є природною реакцією на потенційні санкції США.

При цьому, нові санкції для росіян можуть обернутися не тільки падінням національної валюти. Так, політолог, доктор економічних наук Володимир Іноземцев зазначає, що нові санкції США будуть мати для громадян РФ плачевні наслідки.

"У разі попадання Росії в списку країн-спонсорів тероризму проблеми державного боргу виявляться далеко не найважливішими, адже стануть можливі куди більш серйозні фінансові заходи аж до обмеження будь-яких міжнародних транзакцій для банків з державною участю. А за покупками росіянами нерухомості та активів у США можна буде навіть не стежити — прокламація 9645 до указу президента США за №13 780 заморожує всі видані громадянам країн-спонсорів тероризму візи і припиняє прийом від них імміграційних заявок", - зазначає він.

Нагадаємо, гірше нікуди: рубль дізнався, що таке передсмертні конвульсії.

Як повідомляв Знай. ua, російський рубль пробив чергове дно.

Також Знай. ua писав, що танцюй, Машка! Обвал російського рубля спричинила бурю в соцмережах.