Несподіваний обвал рубля не спрогнозували навіть фахівці та нове падіння стало раптовим для біржовиків. До цього аналітики прогнозували на 10 серпня початок відновлення стійкої позиції рубля після дводенного обвалу.

Курс російського рубля до долара США в п'ятницю, 10 серпня продовжив своє стрімке падіння. Він вже подолав бар'єр у 67 рублів за долар, добившись свого дворічного мінімуму.

У п'ятницю, 10 серпня, російський рубль упав до рівня торгів серпня 2016 року із-за побоювань введення США нових санкцій проти Росії і можливості подальшого посилення санкційної політики.

Біржовики не очікували такого повороту. На 10 серпня раніше прогнозували поступове відновлення позицій рубля. Таке припущення базувалося на припущенні, що перша реакція інвесторів на загрозу введення нових санкцій повинна була пройти курс нацвалюти Росії повернеться до зростання.

Популярні новини зараз
Після вибухів у Криму росіяни раптом вирішили перемістити авіабази "від гріха подалі", але знову порушили правила безпеки Андрій Бєдняков з "Орла та Решки" показав, як виглядає справжній провал: "Скинув 5 кг" Земфіра підірвалася на міні у Донецьку Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія
Показати ще

Різке падіння російської валюти відбулося за анонсованих 8 серпня планів США ввести нові санкції проти Росії через її замаху на екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля і його дочки у Великобританії.

Це обвалило російський фондовий ринок і викликала негайне падіння курсу рубля. Глава Мінфіну РФ Антон Силуанов зазначив, що крім очевидних причин обвал рубля також пов'язаний з нестабільною ситуацією на ринках, що розвиваються.

При цьому анонсується, що перший пакет обмежувальних заходів по відношенню до Росії буде введено 22 серпня. Вони будуть стосуватися заборони на екпорт в Росію товарів подвійного назначнения.

Нагадаємо, Танцюй, Машка! Обвал російського рубля спричинила бурю в соцмережах.

Як повідомляв Знай. ua, курс валют на 10 серпня: долар і євро ростуть з шаленою швидкістю.

Також Знай. ua писав, що російський рубль пробив чергове дно.