Російський рубль в останні дні стрімко дешевшає. Це пояснюють новими санкціями проти Росії, які оголосили США.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяРосійський рубль подешевшав відповідно до євро на три рубля за ці дні, а по відношенню до долара — на два рубля 69 копійок.
Таким чином, Центробанк встановив курс євро на 76,82 рубля, долара — 66, 28 рублів.
Вже в перші хвилини відкриття торгів на Московській біржі курс долара США перевищив 67 рублів.
Подібне падіння російського рубля щодо долара було в останній раз 3 серпня 2016 року.
Курс євро на Московських торгах трохи знизився щодо закриття попередньої сесії. Вранці за євро давали 76,81 рублів, що менше на 10 копійок.
Крім того, біржові індекси та вартість акцій великих компаній в Росії стрімко падають, офіційний індекс російського фондового ринку впав на 3,49% — до 1073,79 пункту.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у Росії вже два дні поспіль фіксується підвищення вартості долара і євро до російського рубля. Причиною став анонс нових "драконівських санкцій США". Користувачі мережі активно обговорюють ситуацію.
Нагадаємо, стало відомо, що на сьогоднішніх торгах російська українська валюта торгувалася на рівні 64,72 рублів по відношенню до долара.
Американський долар вперше з початку квітня перевищив рівень 65 рублів, піднявшись до 65,047 рублів.
Як повідомляє Комерсант, до півторарічного максимуму, встановленого у квітні 2016 року, курс долара станом на сьогодні на 15:50 не дотягнув лише 1 копійку.
Зазначимо, українським банкам заборонили приймати для зарахування на рахунки та обміну російську купюру номіналом 100 рублів і монету номіналом 3 рублі.
Нагадаємо, полімерна банкнота 100 рублів, була випущена тиждень тому і присвячена Чемпіонату світу з футболу FIFA. На її зворотній стороні у формі м'яча зеленим кольором зображено територію РФ разом з окупованим Кримом.
При цьому до 17:20 він трохи стабілізувався, опустившись до 64,72 рублів. Курс євро в ході торгів до 17:20 досяг рівня 75 рублів, що на 1,4 рубля вище закриття попереднього дня.