З'явилася інформація про те, що в Кунцево одного з районів Москви РФ двоє підлітків випали з 14-го поверху. Вони були прив'язані один до одного за руки. Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно з інформацією, хлопець і дівчина загинули на місці. Очевидці повідомляють, що їхні руки були зв'язані будівельними хомутами.

Кадр з місця

Нагадаємо, найстаріший вчений Австралії Девід Гудолл добровільно пішов із життя в швейцарському місті Базелі, слухаючи "Оду до радості" Бетховена.

Популярні новини зараз

У Китаї оголосили воєнний стан через коронавірус: 15 млн людей живуть в ізоляції від світу

Полякова без трусиків видала секрети сучасних королев: "Після півночі перетворюються..."

"Це через мене": Тіна Кароль через 7 років видала правду про покійного чоловіка

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

Показати ще

104-річний еколог Девід Гудолл здійснив евтаназію - вчений помер у клініці Life, після введення спеціального препарату під наглядом лікарів.

За день до самогубства він дав прес-конференцію, на якій заявив, що хотів би в останні миті життя чути "Оду до радості", і наспівав її. Побажання Гудолла було виконано.

Відзначається, що вчений останні кілька років вів боротьбу за легалізацію евтаназії по всьому світу. В Австралії "допомога в здійсненні самогубства" заборонена, і Гудоллу довелося їхати до Швейцарії, де такий спосіб відходу з життя дозволено законом.

Крім того, в Барабинські Новосибірської області Росії студент місцевого коледжу транспортних технологій прийшов на заняття з рушницею, вистрілив у однокурсника. Буквально через кілька хвилин він покінчив життя самогубством.

На місце НП вже вирушив глава області – отримав доповідь, що кількість жертв збільшилася до трьох. Виявилося, що студент прийшов зі зброєю в клас і почав стріляти по хлопцям, одного він поранив, двоє вистрибнули з вікна і отримали переломи.

За даними слідчих, нападник – Ілля Іванченко, приніс рушницю в розібраному вигляді, вона лежала в рюкзаку за спиною. Охоронця на момент нападу на посаді чомусь не було.

Потім хлопець зібрав рушницю в туалеті, після чого відразу пройшов у клас і навмання вистрілив в учнів. Заряд потрапив у руку одному з хлопців – Дмитру Болденкову. Той впав на підлогу. Решта в паніці кинулася тікати. Втім, Ілля за ними не побіг - просто вийшов із кабінету і пустив кулю собі в голову.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", тисяча моржів Аляски вчинила "колективне самогубство".