Принцеса Діана не одразу померла після автокатастрофи. Коли на місце прибули медики, вона все ще була в свідомості та могла говорити.

Про події фатальної ночі 31 серпня 1997 року, коли автомобіль, в якому їхала колишня дружина принца Чарльза, перекинувся в тунелі під мостом Альма в Парижі, виданню The Sun розповів колишній співробітник аварійно-рятувальної служби Шав'єр Гурмелон.

"Я бачив, що у неї був незначний забій на правому плечі, але в іншому, крім цього, не було нічого суттєвого. Я тримав її руку і казав їй, щоб вона зберігала спокій і не рухалася", - поділився спогадами він.

Гурмелон був одним із перших, хто прибув на місце аварії. Чоловік не одразу впізнав у потерпілій знамениту принцесу Уельську. Про те, хто знаходився у машині, йому повідомив фельдшер карети швидкої допомоги.

Популярні новини зараз

Пишногруда зірка Playboy покрасувалася 10-м розміром на безлюдному пляжі

"Укрпошта" потрапила в скандал з мертвими бджолами: мільйони тіл у пакеті

Сміливий баран прийшов "здаватися" в СБУ, але його вигнали

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

Коли рятувальник підбіг до Діани, вона була нажахана і запитала, що сталося. Потім їй дали кисневу маску і дістали з розбитого автомобіля. За мить принцеса раптом перестала дихати.

"Я робив їй масаж серця, і через кілька секунд вона знову почала дихати. Безумовно, я відчув полегшення. Зізнаюся, я думав, що вона житиме. Але пізніше я дізнався, що вона померла в лікарні. Тепер я знаю, що у неї були серйозні внутрішні пошкодження, але весь цей епізод, як і раніше, у моїй голові. І спогади про ту ніч залишаться зі мною назавжди", - зізнався Гурмелон.

Нагадаємо, автомобіль намагався відірватися від папараці, що переслідували Діану, і на великій швидкості врізався в стіну тунелю, потім у роздільник, а потім перекинувся.

У результаті трагедії загинули троє людей - принцеса Уельська, син єгипетського мільярдера Доді аль-Файєд і водій Анрі Поль.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", ЗМІ знайшли таємну доньку британської принцеси.