Чинний російський лідер Володимир Путін проголосував на президентських виборах у Росії і зробив це у традиційному для себе місці.

Повідомляється, що галочку в бюлетені президент РФ поставив на вже традиційній для нього виборчій дільниці №2151 в будівлі Російської академії наук на Ленінському проспекті в Москві. Цю процедуру він уже робив на цій ділянці на виборах у 2000, 2004, 2008 і 2012 роках.


Нагадаємо, вибори Президента Росії відбуваються сьогодні, 18 березня 2018 року в річницю анексії Криму Росією. Відповідно до Конституції РФ, глава держави буде обраний на 6 років, шляхом рівного і прямого загального таємного голосування. Вибори президента пройдуть також на території окупованої Росією Криму, це робить вибори незаконними з точки зору міжнародного права.

Популярні новини зараз

Погіршення після поліпшення - доктор Комаровський пояснив, що робити: "Мозок стерилізують"

Арсен Мірзоян показав свою "подружку", і це не Тоня Матвієнко

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

"Остапчук псує всю картину": Дзідзьо з Поляковою показали закулісся шоу "Маска"

Показати ще

За даними авторитетної російської соціологічної компанії "Левада-Центр", явка росіян на виборах може скласти 52-54%. Такий низький показник явки на президентських виборах в країні деякі політологи вважають бойкотом чинної влади в країні.

Офіційне висунення Путіна відбулося 26 грудня 2017. Хокеїстом Олександром Овечкіним 2 листопада 2017 було засновано громадський рух "Putin Team" на підтримку Путіна, до якого приєдналися російські спортсмени, актори, музиканти та громадські діячі: Євген Малкін, Олена Ісінбаєва, Сергій Карякін, Сергій Тетюхін, Микола Расторгуєв, Поліна Гагаріна, Ілля Ковальчук, Нюша, Андрій Мерзлікін, Павло Буре, Євген Плющенко, Микола Басков, Сергій Крикальов, Михайло Галустян та ін

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"заява міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова про не допуск в російські дипломатичні установи російських громадян для голосування на виборах президента Російської Федерації порушує міжнародні та двосторонні зобов'язання України. Про це заявив член ЦВК РФ Василь Лихачов.

Зазначимо, зірки 18 березня створять сприятливу атмосферу. Відомо, що на цей день призначено чергові вибори президента Росії.

"Якби обійшлося без фальсифікацій, країна мала б шанс отримати новий поштовх до розвитку", - повідомив астролог Влад Росс.