У четвер, 2 серпня, в Росії не стало заслуженого артиста Юрія Мартинова - актор помер у віці 84 років. Причиною смерті стала раптова зупинка серця. Для шанувальників звістка стало повною несподіванкою.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби московського Державного театру кіноактора.

У середу, 1 серпня, стала відомо про загибель відомої російської актриси, зірки серіалу "Вулиці розбитих ліхтарів" і "Таємниці слідства" Людмили Глухової.

"Колектив Державного театру кіноактора висловлює щирі співчуття у зв'язку зі смертю заслуженого артиста Росії, актора театру і кіно Юрія Федоровича Мартинова", - пишуть представники театру, в якому Мартинов працював останні півстоліття.

У понеділок, 23 липня, у віці 39 років не стало відомого російського актора театру і кіно Олександра Ісакова: чоловіка вбило ускладнення після тривалого запалення легенів.

За все життя актор з'явився перед глядачами більш ніж у 120 ролях, найвідоміші кінокартини - "Панночка-селянка", "Вокзал для двох", "Тіні зникають опівдні", "Жорстокий романс", "Той самий Мюнхгаузен", "Вічний поклик "," Доля "та багато інших.

Народний артист Російської Федерації Вадим Абдрашитов потрапив у столичну лікарню з інфарктом. Як стало відомо ЗМІ, Вадим Юсупович спочатку вступив в реанімацію, але лікарям вдалося стабілізувати його стан і режисера перевели в стаціонар. 

Нагадаємо, що агент секретної служби США, який займався охороною американського президента Дональда Трампа, переніс обширний інсульт під час перебування американського лідера в Шотландії

Як повідомляв портал "Знай.ua", після зустрічі Трампа з Путіним до Білого дому зазирнула смерть - помер особистий охоронець президента США.

Також "Знай.ua" писав, що через хворобу у віці 53 років помер творець найпопулярнішого спорткара від Ford.