Вчора, 18 серпня, після нашестя найпотужнішого за останні десятиліття урагану Харві в США сталася нова НП: стихія виявилася настільки сильною, що серйозно пошкодила трубопроводи в двох штатах.

Як повідомляє видання Reuters, влада Техасу заявила про витік небезпечних хімікатів в штатах Шореакре і Ла-Порте. Представники місцевої адміністрації закликали жителів залишати свої оселі тільки в крайньому випадку, а також відімкнути систему кондиціонування.

Ці штати знаходяться в 40 милях від Х'юстона, де потужний ураган затопив все на своїй дорозі і забрав життя 10 осіб. Через небезпечний витік місцева влада попередила жителів про можливість переселитися до тимчасового притулку, якщо хімікати потрапили в будинок або квартиру.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в мережі показали наслідки страшного урагану Харві, який пройшовся в США.

Популярні новини зараз
За поповнення власної картки заплатите "зверху": на кого накине око податкова Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах
Показати ще