Багаті теж плачуть - кронпринцеса Швеції Вікторія багато років страждала на анорексію.

Про це спадкоємиця престолу сама розповіла підданим у документальному фільмі, який зняли до її 40-річчя, пише Daily Mail.

За словами Вікторії, розлад травлення у неї почався після повноліття, коли батько став долучати її до королівських обов'язків.

Популярні новини зараз

Схудла Ані Лорак прикинулася дівчинкою-підлітком: "Вам точно 42?"

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

Принцеса почала брати участь у публічних заходах і в повній мірі відчула на собі увагу громадськості та преси, а також тиск - завжди мати гарний вигляд.

Коли доньці Карла XVI Густава виповнилося 20 років, піддані почали помічати її проблеми з вагою, яка знижувалася дуже стрімко.

А в листопаді 1997 року королівська сім'я офіційно заявила, що у спадкоємиці анорексія. Замість вступу до університету, Вікторія полетіла на лікування до реабілітаційної клініки в США.

"Мені потрібен був час, аби розібратися у всьому і знову віднайти баланс. Мені треба було пізнати себе краще, знайти свою межу, замість того щоб постійно надмірно тиснути на себе", - зізналася вона.

Вікторія зазначила: перемогти перфекціонізм їй так і не вдалося, проте вона просто навчилася направляти його в інше русло - роботу на благо країни.

Зараз принцесі чудово вдається поєднувати материнські та королівські обов'язки. У 2010 році вона вийшла заміж за свого особистого тренера Даніеля Вестерлінга. Подружжя виховує двох дітей - 5-річну Естелль і однорічного Оскара.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", датська принцеса приміряла українську вишиванку.