Подруга доньки колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля стверджує, що жінка ні в чому не винна – вона "не робила нічого такого, щоб стати об'єктом отруєння. Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно інформації, подруга дочки Скрипаля Ірина Петрова розповіла ЗМІ, що запам'ятала їх "ідеальною сім'єю". Однак вона вважає, що люди можуть боятися публічно говорити про них.

"Мені стає страшно. Ніхто не хоче спілкуватися - навіть її родичі", - сказала вона.

33-річна Юлія Скрипаль та її 66-річний батько перебувають у критичному стані в лікарні, а поліція досліджує місця, в яких були Скрипаль з дочкою, у тому числі і цвинтар, де поховані дружина і син екс-полковника.

Глава міністерства закордонних справ Великобританії Ембер Радд проведе засідання надзвичайного урядового комітету COBRA, щоб обговорити хід розслідування інциденту з колишнім російським шпигуном і його дочкою.

Якщо будуть докази причетності Росії до погіршення здоров'я колишнього шпигуна Сергія Скрипаля, відповідь Великобританії буде рішучою. Про це заявив британський міністр закордонних справ Борис Джонсон.

Раніше, постраждалі від отруєння в британському Солсбері екс-співробітник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія, а також співробітник поліції, який прибув у числі перших на місце події, перебувають у комі в реанімації.

Нагадаємо, витримавши мовчання в кілька днів, про отруєння у Великобританії колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля нервово-паралітичною речовиною нарешті почали розповідати підконтрольні Кремлю ЗМІ.

Крім того, голова МВС Великобританії Амбер Радд заявила, що офіцер поліції, який, як і колишній шпигун РФ Сергій Скрипаль, був госпіталізований після отруєння нервово-паралітичною речовиною, заговорив.

Також, отруйна речовина, якою в неділю, 4 березня, в британському місті Солсбері отруїли колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля, раніше використовували співробітники Федеральної служби безпеки, а саме у 2002 році: тоді у Москві на Дубровці проводили штурм театрального центру, захопленого терористами.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Скрипаль спровокував нову хвилю.