Пару днів назад після тривалої боротьби з хворобою в одній з московських клінік помер відомий молодий блогер Микита Шалагінов. Онкологія відібрала життя у хлопця, якому було всього 22.

Микита був змушений протистояти дуже рідкісного виду раку - епітеліоподібно саркомі. Про трагічну подію на своїй сторінці в Instagram повідомила дівчина блогера Анастасія.

Сегодня Никита ушёл. Он ушёл во сне. Ему не было больно. Когда мы познакомились, он спросил меня — «Да кто же ты такая?». — «Я часть той силы, что вечно жаждит зла и вечно совершает благо». Вчера у нас с ним была дата — 11 месяцев всепоглощающей любви. На самом деле, конечно, больше: просто это «официальная» дата. Я держала его за руку и вслух читала «Фауста». — «Настя, я тебя люблю». Я продолжу его задумки, наши задумки и продолжу вести свою страницу. В том числе я буду писать об онкологии то, что нам не рассказывают врачи. Я буду давать все, что знаю сама. Так он хотел. И, да, на моей руке теперь всегда будем мы. La famiglia. Наша любовь всегда будет жить.

A post shared by Настя Вэрайети (@veraishna) on

У понеділок, 23 липня, у віці 39 років не стало відомого російського актора театру і кіно Олександра Ісакова: чоловіка вбило ускладнення після тривалого запалення легенів.

Популярні новини зараз

Під Києвом зник хлопчик з дивним ім’ям і нелегкою долею - "Про його пригоди знімуть фільм"

Володимира Зеленського особисто торкнулася ДТП з українцями в Польщі: "Близькі загинули"

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще


Хлопець тривалий час вів блог, в якому розповідав про своє захворювання і про те, що йому доводиться переживати, щоб вибороти ще один день життя. Настя зазначила, що буде продовжувати справу Микити і ввести блог, щоб і далі розповідати читачам якомога більше про природу онкології і все, через що доводиться проходити пацієнтам.



Народний артист Російської Федерації Вадим Абдрашитов потрапив у столичну лікарню з інфарктом. Як стало відомо ЗМІ, Вадим Юсупович спочатку вступив в реанімацію, але лікарям вдалося стабілізувати його стан і режисера перевели в стаціонар.



"Я продовжу його задумки, наші задумки і продовжу вести свою сторінку. В тому числі я буду писати про онкологію те, що нам не розповідають лікарі. Я буду давати все, що знаю сама. Так він хотів", - підкреслила дівчина.



Блогер лікувався в Південній Кореї і Німеччини, пройшов через дві операції, шість курсів хіміотерапії та 33 курсу променевої терапії.



Нагадаємо, що агент секретної служби США, який займався охороною американського президента Дональда Трампа, переніс обширний інсульт під час перебування американського лідера в Шотландії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", після зустрічі Трампа з Путіним до Білого дому зазирнула смерть - помер особистий охоронець президента США.

Також "Знай.ua" писав, що через хворобу у віці 53 років помер творець найпопулярнішого спорткара від Ford.