Заслужений артист Росії Володимир Пресняков-старший госпіталізований з інфарктом. 72-річного музиканта направили в один з московських кардіоцентрів. Про це повідомляють російські засоби масової інформації.

За даними джерел, лікарі стабілізували стан артиста. Крім того, інформацію про хворобу Преснякова підтвердила і його дружина Олена. Вона знаходиться в Ізраїлі і переживає за чоловіка.

Син музиканта Володимир Пресняков-молодший поки ніяк не прокоментував госпіталізацію батька. Однак за даними Telegram-каналу 360tv, невістка артиста Наталія Подольська розповіла, що з ним зараз все в порядку. Він лежить під наглядом лікарів і вже йде на поправку.

Варто відзначити, що Пресняков-старший став відомим, коли входив в ансамбль "Про що співають гітари". Пізніше він приєднався до "Самоцвітів". Крім того, Пресняков написав сотні пісень, які виконують відомі російські артисти.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Кварталу 95" з нетерпінням чекає на зміни: "Виклик для мене"

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Щасливий Горбунов повідомив про поповнення у родині - "Нас вже четверо!"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Володимир Пресняков-молодший потрапив в базу українського центру "Миротворець". А 20 березня він похвалився теплим прийомом у Києві. Артист на прикладі поїздок в українську столицю пояснив, як відчув себе "справжнім патріотом". Заплутану заяву він зробив під час інтерв'ю одному з російських видань. Так, Пресняков заявив, що тільки зараз "реально став патріотом своєї країни".

"Не те що не був, я просто не звертав уваги. Якось дивився через рожеві окуляри на все, ніколи не бачив поганого. Якщо я заходив у бар, я бачив завжди прикольних людей, веселих. А тут я став, як сказати, по-справжньому патріотом..." - зізнався він.

Після прохання пояснити, що значить "по-справжньому стати патріотом", він згадав про свої поїздки в Київ і теплий прийом в Україні.

"По-справжньому – це означає, приїхати в Київ, і до тебе на вулиці підходять незнайомі люди і кажуть: "Вова, невже ти в Києві, цього не може бути, дай я тебе обійму". І це не один, не два — їх багато, і ти починаєш розуміти, що люди живуть спочатку добром — не війною, не злобою, а добротою. І тебе це підігріває, причому дуже сильно", - заплутано сказав він.