Потужний сніговий шторм охопив більшу частину Європи. Зокрема, через сильний вітер в пастці на підйомнику опинилися лижники на курорті Форарльберг у Австрії.

Пориви сягають швидкості до 90 кілометрів на годину, канатну дорогу настільки розгойдувало, що люди практично випадали з крісел з одного боку на інший. Кілька годин поспіль рятувальники намагалися зняти з підйомника переляканих відпочивальників.

На щастя, все обійшлося, але синоптики поки не дають прогнозів щодо того, коли нарешті стихія відступить.

Дивіться: лижники опинилися у пастці, почався шторм

Відомо, що за останні кілька днів це не перші руйнівні наслідки негоди – постраждали від потужного шторму "Елеонора" країни Північної Європи, у першу чергу Великобританія, Німеччина та Франція, зачепило Піренеї та альпійський регіон. Ураган швидкістю 200 км/год зносив усе на своєму шляху.

З рейок зійшов потяг у Швейцарії, туристи масово застрягали у горах, загинув один лижник. Під час повалення дерев тяжко травмувався чоловік у Голландії, місцева влада одразу ж закрила більшу частину парків, поки шторм не вщухне.

В Іспанії двох людей змило у море хвилею, а у Парижі взагалі закрили вхід на Ейфелеву вежу, адже сила вітру настільки потужна, що побоювання за життя та безпеку людей не даремні.

Як повідомляв портал "Знай.ua", лижні курорти Червиния в Італії і Адельбоден в Швейцарії опинилися у сніговій пастці. Однак постраждали не тільки туристи. Негода тепер загрожує лижній гонці в рамках Чемпіонату світу, яка повинна відбутися в ці вихідні в Адельбодені: зсув перегородив дорогу до Фрутігену.