Відео публікують в соцмережах очевидці.

Судячи з кадрів, вулиці буквально потопають у воді. Одні сходи перетворилися в "водоспад".

На іншому відео видно, як люди штовхають "швидку", яка застрягла на затопленій дорозі.

"Через сильну зливу в Москві в деяких районах машини можуть їхати/плисти тільки з штовхача. Відрадно, що у швидкої допомоги зараз найпотужніший мотор", - сказано в підписі до відео.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що українців не на жарт розлютили штамповані розповіді російської журналістки-пропагандистки Марії Орлової про нібито життя в Україні. Повідомляє Politeka.

Пропагандистка також не прогавила можливості заявити і те, що українці - це ті ж росіяни, які весь час живуть в екстремальних умовах, де в порядку речей "козацькі бунти і повалення гетьманів".

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Маріуполь віддають на поталу кадирівцям, Kalush після Євробачення знову здивував, а Злата Огнєвіч зізналася у коханні "Ти помер": на росії влаштували похорони Дмитра Дюжева "Впливає на прийняття рішень": колишній британський шпигун розповів про загадкову хворобу путіна Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе"
Показати ще

"Напишу зрозумілою для роспропагандистів мовою: Ніколи ми не будемо братами / Ні за Батьківщиною, ні по матері. / Духа немає у вас бути вільними - / Нам не бути з вами навіть зведеними", - відзначають українці в коментарях.

Однак деякі читачі вважають, що навіть з пропагандою журналістка впоралися не дуже добре.

"До речі, вона з завданням ніфіга не впоралася .. Я всю її писанину прочитав і там все дуже мляво і нудно, для рівня Соловйова - так взагалі відстій ... І ще забула сало купити, дура ...", "Уже писали і не раз, у Київської Русі з расеей загального, як у гаймориту з гемороєм ... ", - пишуть читачі.

У коментарях також згадують і історію, яке ж місто з'явився раніше - Київ або Москва.

"Все життя Україна була ласим шматком для Росії починаючи з 1600 року, правильно це Русь-російська земля, але ніяк не російська, цей історичний факт відомий кожному школяреві коли була Київська Русь то Московії а тим більше Росії не існувало", "Не ну якщо Київська Русь, то Київ російська, від слова Русь ... Але Московія тут ні при чому ... "," і все вірно Київська Русь це Москва Україна. Там жаби квакали коли Київ стояв "," Київ Москву породив, він же її і вб'є ", - пишуть читачі.

"Краще бути круглим сиротою ніж мати такого брата як росіяни", - відзначають в коментарях.

Нагадаємо, офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова зробила заяву, що ветерани АТО, відвідавши один із заходів Організації Об'єднаних Націй, під час засідання погрожували дипломатам Росії. За її словами, інцидент нібито стався 9 травня, коли українська делегація проводила на майданчику ООН захід з протидії пропаганді і фейк-ньюс.