Суд засудив екс-співробітника місії Ватикану в США Карло Капелу до п'яти років тюремного ув'язнення на тлі зберігання та розповсюдження дитячої порнографії. Про це повідомляють ЗМІ.

Як повідомляє АР, священнослужителю також призначено штраф у 5 тис. євро.

Прокурори просили засудити Капелу до 5 років і 9 місяців ув'язнення зі штрафом у 10 тис. євро. Підсудний просив суд про поблажливість, пояснивши свої дії тим, що перебував в кризі через переведення до Вашингтону.

Суд врахував свідчення Капели і трохи пом'якшив покарання.

Карло Капелу звинуватили в зберіганні та розповсюдженні дитячої порнографії в 2017 році. На мобільному телефоні священнослужителя виявили від 40 до 55 фотографій, фільмів і японської анімації.

Популярні новини зараз

Студенти підняли бунт через примусову вакцинацію: погрожують відрахувати й виселити з гуртожитків

Володимир Зеленський вперше показав величезного домашнього улюбленця: "Хтось тренується, а хтось відпочиває"

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

Фото дипломата

Нагадаємо, після телефонної розмови між президентами Росії і України Володимиром Путіним і Петром Порошенком, глава Кремля скликав Раду Безпеки.

Путін повідомив підлеглим про телефонну розмову з президентом України, яка відбулася 21 червня. Присутні обмінялися думками щодо поточного стану російсько-українських відносин і торкнулися питання врегулювання ситуації на південному сході України.

Крім того, генсек Ради Європи Турбьен Ягланд закликав Росію звільнити українського режисера і політичного в'язня Олега Сенцова з гуманітарних міркувань. Крім того, він висловив готовність подати прохання про помилування.

"Я вважаю, що пана Сенцова повинні звільнити з гуманітарних причин. Він може бути помилуваний з гуманітарних причин", - заявив Ягланд.

Свою позицію генсек Ради Європи озвучив після зустрічі з російським омбудсменом Тетяною Москальковою в Москві.

Віце-спікер Ірина Геращенко заявила, що якщо Він дійсно готовий звернутися до Путіна з проханням про звільнення Сенцова та інших заручників Кремля, то повинен негайно звернутися і вимагати їх звільнення.

Дивіться сюжет про церкву

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", в Мережі з'явилися фото схудлої Савченко.