Влада Північної Кореї (КНДР) відхилила всі пропозиції Сполучених Штатів Америки (США) з ядерного роззброєння Корейського півострова.

Цю інформацію повідомляє CNN, посилаючись на дипломатичні джерела.

У повідомленні йдеться, що США зробили конкретні пропозиції КНДР про початок і кінцеву точку ядерного роззброєння. У Пхеньяні всі пропозиції США щодо денуклеаризації назвали "бандитськими".

Так як після саміту президент США Дональд Трамп і лідер КНДР Кім Чен Ин не встановили точний час і не дали конкретних обіцянок про денуклеаризацію, тепер це дозволяє обом сторонам інтерпретувати усну угоду на свій розсуд.

Так, Пхеньян розповідає про жести доброї волі, які вони вже зробили, коли зупинили випробування ракет і передали останки американських солдатів в США. Зараз Північна Корея вимагає, щоб Сполучені Штати скасували санкції, введені раніше. Крім того, вони хочуть підписати мирний договір. Тільки після цього КНДР буде робити кроки по ядерному роззброєнню.

Популярні новини зараз
Україна може поринути у темряву: енергетики заговорили про блекаут Реінкарнація "Славути": оновлений ЗАЗ може втерти носа навіть преміальним іномаркам Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень
Показати ще

"Продовження переговорів між Сполученими Штатами і Північною Кореєю залежить від готовності Вашингтона зробити "сміливий крок" і погодитися на мирний договір з Пхеньяном", - передає CNN.

Нагадаємо, що Північна Корея звинуватила Вашингтон у просуванні політики міжнародних санкцій незважаючи на кроки доброї волі з боку Пхеньяну.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву МЗС КНДР.

У відомстві одразу ж додали, що масштабний прогрес в питанні денуклеаризації буде абсолютно неможливим, якщо у Білому домі не погодяться зменшити свої "апетити".

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", фахівці США з ядерної зброї стверджують, що російський ядерний арсенал суворо оборонний — навіть при тому, що теоретична можливість для першого удару у Москви є, вона навряд чи нею скористається.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що профільний комітет ООН, який стежить за виконанням санкцій, запроваджених резолюціями Ради Безпеки проти Північної Кореї, отримав доповідь про те, що уряд КНДР не завершило заборонені ракетну і ядерну програми.