Вчора, 28 липня у Вірменії суд на два місяці заарештував колишнього президента країни Роберта Кочаряна. Його звинувачують у поваленні Конституційного ладу. Про це пише блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в Facebook.

Мова йде про події 2008 року, коли в ході розгону демонстрантів в Єревані загинуло 10 осіб і понад 250 отримали поранення. Через десять років Кочарян постав перед судом.

Вчера в Армении суд на два Месяца арестовал бывшего Президента страны Роберта Кочаряна. Его обвиняют в свержении...

Posted by Mihail Shnayder on Saturday, 28 July 2018

Шнайдер пише, що покарати Кочаряна вийшло тільки за допомогою прем'єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна, адже він, "як представник влади показав залізний характер".

"І таке може статися тільки в тій державі, де при владі перебувати Чесна і Порядна людина, яка любить свою країну. Нікол Пашинян показав просто Залізний характер. Він кинув виклик цілій кланово-олігархічній системі, яка десятиліттями правила Вірменією. І у нього вийшло", - пише він.

Також Шнайдер висловив надію на те, що в Україні теж з'явиться свій Пашинян, який "зможе щось змінити".

"А я щиро сподіваюся, що коли-небудь і нас з'явиться така людина. Україні справді потрібен свій Пашинян. Адже іншого шляху у нас просто немає", - написав він.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", суд загальної юрисдикції заарештував президента Вірменії в 1998-2008 роках Роберта Кочаряна, якому напередодні було пред'явлено звинувачення у поваленні конституційного ладу.

Відзначається, що відповідне рішення було прийнято суддею Ваче Маргаряном, який задовольнив клопотання слідства.

Відомо, що спеціальна слідча служба Вірменії 26 липня офіційно висунула обвинувачення екс-президенту Роберту Кочаряну до повалення конституційного ладу в країні в 2008 році.

Нагадаємо, експерт з питань міжнародної політики Ілля Куса склав список виконаної роботи Миколи Пашиняна, з тих пір, коли той став на посаду прем'єр-міністра Вірменії.

Інформацію Куса оприлюднив на своїй сторінці в Facebook.

Варто відзначити, що Пашинян вірменський державний і політичний діяч, а також журналіст. З 8 травня 2018 року займає посаду прем'єр-міністр Вірменії.