Суд загальної юрисдикції заарештував президента Вірменії у 1998-2008 роках Роберта Кочаряна, якому напередодні висунули звинувачення у поваленні конституційного ладу.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє News.am.
Зазначається, що відповідне рішення було ухвалено суддею Ваче Маргаряном, який задовольнив клопотання слідства.
Відомо, що спеціальна слідча служба Вірменії 26 липня офіційно висунула звинувачення екс-президенту Роберту Кочаряну в поваленні конституційного ладу в країні в 2008 році.
Нагадаємо, у березні 2008 року в країні відбулись президентські вибори, на яких переміг Серж Саргсян. Однак прихильники його опонента Левона Тер-Петросяна влаштували масові акції протесту з вимогою переглянути результати виборів. Кочарян, який був тоді на посаді президента, ввів у країні надзвичайний стан та жорстко придушив демонстрації – в результаті зіткнень з правоохоронцями загинуло вісім активістів, з боку поліції - двоє осіб. Загалом постраждало щонайменше 230 осіб.
Разом з тим варто відзначити, що експерт з питань міжнародної політики Ілля Куса склав список виконаної роботи Миколи Пашиняна, з тих пір, коли той став на посаду прем'єр-міністра Вірменії.
Інформацію Куса оприлюднив на своїй сторінці в Facebook.
Варто відзначити, що Пашинян вірменський державний і політичний діяч, а також журналіст. З 8 травня 2018 року обіймає посаду прем'єр-міністр Вірменії.
Пашинян швидко сформував новий склад уряду і добився схвалення від парламенту його урядової програми.
Пашинян призначив на посади міністрів, керуючись не принципом професійності кандидатів, а лояльності до себе особисто.
Чимало людей, які були з ним на мітингах, отримали високі державні посади – віце-прем`єрів, міністрів і заступників міністрів, прес-секретарів.
Відомо, що сам Пашинян із самого початку стверджував, що його головна ціль на цій посаді – проведення дострокових виборів. Він підкреслив, що у ситуації, коли лідер країни немає у парламенті своєї партії, який повіністю контролюється головним противником неможливо проводити необхідну державну політику, проте йому це вдалося. Ілля Куса склав, такий чималий список того, що новоспечений прем'єр встиг зробити за цей короткий час.
1.Домігся відставки мера Єревана Тарона Маргаряна - багаторічного функціонера правлячої партії після двох місяців протистояння.
Нікол Пашинян став Прем'єр-міністром Вірменії
Нагадаємо, скандальний "іловайський" генерал отримав жирну посаду.Як повідомляв "Знай.ua" Вірменія визначилась з прем’єром.
Також "Знай.ua" писав, що революція у Вірменії прийняла несподіваний оборот.