Скандальний лідер ЛДПР та депутат російської Держдуми Володимир Жириновський не погребував нагодою позлословити з приводу смерті видатного американського політолога Збігнєва Бжезінського.

В коментарі прокремлівським ЗМІ політик заявив, що покійний був "головним ворогом Росії". Мовляв, у світі не знайти більш негативно налаштованої до Москви людини, ніж Бжезінський.

"Все його життя було спрямоване на те, щоб зробити погано Росії. Скрізь він шукав спосіб, як покарати Росію, як знищити Росію, як розчленувати Росію", – заявив депутат у властивій йому манері.

Саме Бжезінський, на думку лідера ЛДПР, винен в такому серйозному погіршенні російсько-американських відносин. Антипатію політолога до Кремля Жириновський також пояснив його  польским походженням. Мовляв, родичі Бжезінського могли колись постраждати в умовах Російської імперії.

Тепер, коли цієї людини не стало, скандальний політик вірить, що його смерть позитивно відобразиться на відносинах між РФ і США.

Популярні новини зараз

Закоханий Вакарчук зробив зізнання у Львові, романтика зашкалює: "Найкраще..."

У родині Фреймут сталося диво: знову вагітна

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

"Зараз я впевнений, що буде спадати поступово хвиля русофобії. Немає вже джерела, нікому так жорстко тиснути, душити і з такою ненавистю говорити про Росію", -  резюмував він.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Збігнєв Бжезінський помер у п’ятницю, 26 травня, в одній з лікарень Вірджинії.