На фоні політичної кризи у Венесуелі американський президент Дональд Трамп допускає воєнне втручання США до цієї країни.

Про це повідомляє DW.

У Венесуелі після виборів до так званої Конституційної асамблеї, розпустили парламент країни. Асамблея складалась переважно із прибічників президента Ніколаса Мадуро.



За словами Трампа, стосовно цієї багатої нафтою країни, існують різні можливості розвитку події, не виключено і воєнне втручання.

Які саме "воєнні" можливості мають на меті США, президент не уточнив.

Популярні новини зараз
Кінець зовсім близький: війна в Україні може закінчитися за кілька місяців, - експерт Терміново перевіряйте "Дію": ТЦК почали розсилати нові штрафи українцям Пенсіонерам нагадали про 90-денний ліміт: запізнилися – пенсію скоротять Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Дональд Трамп збирається посилити санкції проти Венесуели, які торкнуться нафтової галузі та деяких окремих чиновників.