Білий дім підтримує проект оборонного бюджету США, в якому йдеться про надання Україні допомоги у розмірі 250 млн дол.

Про це повідомила прес-секретар адміністрації президента США Сара Сандерс

Загалом проект закону про "Бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони" передбачає 717 мільярдів доларів.

Відзначається, що проект закону про "Бюджет США на 2019 р. на потреби національної оборони" спочатку має бути підтриманий Сенатом, а потім вже переданий на підпис президентові Дональду Трампу.

Крім того варто відзначит, що декларацію Сполучених Штатів про невизнання анексії Кримського півострова підтримала ще одна країна. Міністерство закордонних справ Норвегії підкреслило, як важливо поважати суверенітет і територіальну цілісність України.

"Норвегія підтримує і вітає декларацію держсекретаря США Майка Помпео, яка підтверджує позицію США щодо незаконної анексії Криму Росією. Норми міжнародного права повинні бути дотримані, ми повинні поважати сувернітет і територіальну цілісність України", - пишуть представники міністерства.

Відповідну позицію зайняла і Польща, заявивши, що країна працює координуючись із союзниками і європейськими партнерами, а тому анексію законною не визнає. Більш того, Польща не змінить своїх позицій до тих пір, поки Україна не відновить територіальну цілісність.

Відзначимо, що двопартійну резолюцію про невизнання окупації українського півострова прийняв комітет Сенату США з міжнародних відносин. Цей документ закликає американський уряд разом з НАТО та Євросоюзом, а також міжнародною спільнотою внести до списку пріоритетів недопущення зміцнення незаконної кримської влади в подальшому.

Разом з тим варто відзначити, що Пентагон уклав контракт на виробництво протитанкових ракетних комплексів (ПТРК) Javelin на суму понад 307,5 ​​млн доларів.

Консорціум Raytheon-Lockheed Martin отримав замовлення на виготовлення ПТРК Javelin на суму понад 307,5 ​​млн, призначених для продажу Австралії, Естонії, Литві, Туреччині, Тайваню та Україні.

Замовлення має бути виконано до 31 серпня 2021 року.

Нагадаємо, в кінці 2017 року США прийняли рішення надати Україні військового обладнання на суму 47 млн. Доларів. У квітні 2018 року стало відомо, що українська армія отримала протитанкові ракетні комплекси американського виробництва Javelin.

Чи слід Україні розраховувати на військову допомогу від США?

Нагадаємо, в США спалахнув скандал через тет-а-тет Трампа і Путіна.

Як повідомляв "Знай.ua" Україна продала рекордну кількість зброї, дізнайся кому.

Також "Знай.ua" писав, що названо російську компанію, з якої знімуть санкції.