Поки Росія хизується "спортивними досягненнями" і кричить на весь голос про участь в Олімпійський іграх, навіть власного оснащення чомусь не спромоглися створити.

Таку думку в коментарі місцевим ЗМІ висловив актор Микола Фоменко. Він впевнений: не варто перекладати на когось відповідальність за те, що збірна фактично не підготовлена, не вміє елементарного, впоратися з іноземною екіпіровкою. А своєю ніхто не забезпечив досі:

"Я впевнений в тому, що ми винні, що так вийшло. Я завжди навожу один приклад – чого кричати? Ось, мовляв, вони не повинні їхати. Наші хокеїсти 50 років як мінімум знаходяться в лідируючій трійці, граємо з кінця 60-х років, не на своїх ковзанах, не своїми клюшками. Ми приземляємося на на одне ребро, а на два, їх роблять італійці. Ми перевчаємося терміново. Це що таке, я хочу запитати? Ми трусів власних пошити не можемо! А це важливо в сучасному спорті. Гірськолижники сьогодні – це як "Формула-1", у нас що хоча б один бренд є сьогодні, який хоча б щось виготовляє?! Нічого подібного. Ось із цього почніть!", - пояснив свою позицію він.

Популярні новини зараз

Українців відправили в січневий локдаун: які обмеження почнуть діяти вже 1 березня

"Буковель" продовжує веселитися на "почервонілому" Прикарпатті: "Окреме місце на карті"

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Відомо, що на початку грудня Олімпійський комітет відсторонив збірну Росії від участі в Олімпійських іграх 2018 року в південнокорейському місті Пхьончхан. Але ті спортсмени, в крові яких не виявили допінгу під час експертизи, мають право змагатися під нейтральним прапором.

"У Росії відбувалася систематична маніпуляція антидопінговими правилами і системою, і вона відбувалася під керівництвом міністерства спорту", - зазначив глава комісії МОК Самуель Шмід.

Дивіться: Фоменко про участь в Олімпіаді

Як повідомляв портал "Знай.ua", тригодинну "путінську брехню" вмістили в одне зображення.