Творець отрути Новичок назвав головну помилку Заходу

поділитись
Захід багато на що закривав очі

Один із розробників речовини "Новачок", якою, за повідомленнями ЗМІ, отруїли колишнього подвійного агента Скрипаля у Британії, розповів про свою версію подій і помилку Заходу, передає DW.

Колишній радянський учений-хімік Віл Мірзаянов - один із учасників створення родини нервово-паралітичних речовин під загальною назвою "Новачок". Саме він у 1992 році у статті в газеті "Московські новини" розповів про цю таємну хімічну зброю СРСР. 

За даними британського уряду, саме цією речовиною на початку березня 2018 року в Солсбері отруїли колишнього російсько-британського подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Москва заперечує свою причетність.

 "Я думаю, що тут попрацювали чекісти. Вони паралельно з нами, коли ми розробляли нові отруйні речовини, перетворювали їх на свою зброю. Вони зробили з парасольки зброю. Я схиляюся до того, що тут був використаний бінарний варіант отруйної речовини, який не потребує перевезення через митницю. А просто привезли два патрони, ампули, вставили їх у револьвер, де механізм, - вони розбиваються і з'єднуються, видають кінцевий "Новачок", який потім вистрілюється в ціль", - сказав розробник "Новачка".

Учений зауважив, що постріл міг бути біля Скрипаля та його доньки, аби створити отруєне повітря, тому вони могли й не помітити цього. 

 

Він зауважив, що відомий зарин має токсичність в одну десяту міліграма на кілограм живої ваги людини, а "Новачок" - одна сота міліграма.   

Вчений розповів про вплив "Новачка" на організм людини.    

"Це отрута нервово-паралітичної дії, як і VX, але в 10 разів ефективніша. Вона вимикає центральну нервову систему від органів, таких як руки, ноги, м'язи, систему, відповідальну за дихання", - повідомив Віл Мірзаянов.    

На його думку, Захід багато на що закривав очі, зокрема на те, що відбувалось у Росії, і в результаті він програв. 

"Росіяни обдурили Захід", - констатує Мірзаянов. 

Як раніше передавав портал "Знай.ua", отруєні в англійському місті Солсбері нервово-паралітичним газом колишній співробітник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка не мають шансів на життя.

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко
Теги: 
росія, новачок, захід, скрипаль
Чоловік звернувся до американського і російського президента
0
0
18:44 18.07.2018
Користувачі мережі помітили жахливий образ обличчя Меланії Трамп
0
0
18:26 18.07.2018
Напередодні одного з найочікуваніших боксерських поєдинків цього року, ми вирішили розповісти, що може очікувати Олександра Усика в Росії
0
0
16:06 18.07.2018
Житель Запоріжжя тиждень пролежав у комі після невдалого падіння
0
0
15:45 18.07.2018
Варто відзначити, що Бутову затримали у Вашингтоні за підозрою в "проникнення в американську політичну організацію"
0
0
15:31 18.07.2018