У п'яти регіонах Європи спостерігається напружена обстановка.

За словами російського опозиціонера Костянтина Борового, в Європі Молдова (Придністров'я), Україна (Крим), країни Балтії, де поки не дуже активно, але діють сепаратисти (Латгальскій район Латвії), Грузія (Абхазія і Південна Осетія), передає "Апостроф".

"Тобто точок можливого конфлікту дуже багато. Я б їх назвав центрами іскри, яка може запалити великий конфлікт. Щоб цього не сталося, полягають міжнародні угоди", - сказав політик.

За його словами, раніше сили США і Росії намагалися не стикатися, проте в сучасних умовах це зробити набагато складніше.

Популярні новини зараз

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Дружина Дзідзьо втиснула апетитні форми у жовтий купальник на березі океану: а чоловік де?

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

Українцям показали, що не так із сучасним ЗНО: ваші діти втікатимуть на заробітки до Польщі

Показати ще

"Це робиться одним тільки способом: порушення угод компенсується розміщенням збройних сил в той момент, коли Росія розміщує додаткові озброєння і збройні сили в Калінінграді, в Білорусі, біля кордонів України і в Україні - в Криму, який Росія вважає своєю територією, але навіть в відповідно до угод про безпеку ці території потрапляють під обмеження ", - зазначив Боровий.

Тепер Європа і США посилюють свої збройні сили. Це природний процес, але він, безумовно, стимулює РФ порушувати попередні угоди з безпеки в Європі. І коли великі країни знаходяться в одній зоні, ймовірність конфлікту збільшується в рази.

Жириновський про Третю світову

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в 2018 році США і Росія можуть узгодити єдину позицію щодо вирішення конфлікту на Донбасі, а потім представлять її Україні.