Марними виявилися сподівання іспанської ворожки Пілар Абель на частину спадку легендарного художника Сальвадора Далі.

Результати ДНК-тесту показали, що митець не є батьком жінки, передає видання La Vanguardia.

Документ стане основним доказом у суді, оскільки більше ніяких письмових чи інших вказівок на спорідненість 61-річної ворожки та художника не знайшлося. Засідання призначили на 18 вересня.

Пілар Абель стверджувала, що її мати Антоніа Мартінез де Аро з 1955 року була коханкою Далі та жила з ним в селі, де працювала нянею сусідських дітей. У березні 2015 року вона подала позов проти Королівства Іспанія та фонду Сальвадора Далі, які стали власниками творчої спадщини живописця, заявляючи, що є його донькою і претендує на частину статків.

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготувати гаманці: штрафи за неоновлення даних можуть збільшити – на скільки Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Справа набула неабиякого розголосу, і хвацька жінка не збиралася відступати в боротьбі за спадок, оскільки вартість картин генія сюрреалізму оцінили в 325 мільйонів євро.

Аби розставити всі крапки над "і", довелося ексгумувати забальзамовані рештки художника на його батьківщині в місті Фігерас на північному сході Іспанії (Каталонія) в липні. Які саме зразки тіла брали для експертизи, не уточнюють, проте це могли бути зуби, нігті чи кістковий мозок.

Далі помер у 1989 році.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", ексгумацію художника зняли на відео.